Príslušenstvo na výrobu reklamyPríslušenstvo na výrobu reklamyPríslušenstvo na výrobu reklamyPríslušenstvo na výrobu reklamyPríslušenstvo na výrobu reklamyPríslušenstvo na výrobu reklamy

 

 • PRÍSLUŠENSTVO, STIERKY, KVAPALINY

  • PRÍSLUŠENSTVO NA VÝROBU TRANSPARENTOV –  v ponuke máme rôzne druhy očiek na transparenty – pozinkované , plastové farebné. Na zahnutie okrajov transparentov ponúkame obojstranne lepiace baner pásky v šírke 25mm, návin 50m. Pre napnutie transparentu máme napínaciu gumu s priemerom 6mm v bielej a čiernej farbe alebo bungee háčik doplnený napínacou gumou.
  • REZAČE OLFA – veľmi kvalitné japonské rezače so segmentovou čepeľou si získali veľký obdiv vďaka svojej jednoduchosti a funkčnosti. Vďaka širokej rade ponúkaných nástrojov (na fóliu, PVC dosky, škrabky, skalpely, perforovače a pod. ) si firma OLFA získala rozhodujúce postavenie medzi výrobcami ručných rezacích nástrojov na svete.
  • POMôCKY NA VÝROBU REKLAMY, STIERKY – pri lepení grafiky sú nevyhnutné rôzne pomôcky. Ponúkame stierky celoplastové, stierky filcové, stierky magnetické, opasok na náradie, aplikačné rukavice, pri lepení grafiky na automobily sú veľkou pomôckou magnety. V ponuke máme aj aplikačné ručné gumové valčeky v šírke 50mm; 100mm; 150mm; 250mm.
  • APLIKAČNÉ A ČISTIACE KVAPALINY – pri aplikácií grafiky je veľmi dôležité vyčistiť si podkladový materiál, na ktorý chceme grafiku nalepiť. Na toto slúžia rôzne čistiace kvapaliny: Avery Surface Cleaner, na odstránenie zvyšného lepidla z podkladu ponúkame  Avery Adhesive Remover, 3M Citrus Based Cleaner, Right off, Terpanol. Pre aplikáciu grafiky doporučujeme RIGHT ON – uľahčuje lepenie samolepiacich fólií mokrou  metódou na všetky bežne polepované povrchy. S použitím aplikačnej kvapaliny môže byť fólia inštalovaná v širšom teplotnom rozsahu. Pred aplikáciou samolepiacej fólie na karosérie je dobré použiť dištančný roztok STEMA.
  • LEPIDLÁ V SPREJI – veľmi kvalitné lepidlá 3M pre trvalé alebo dočasné lepenie pre výstavné stánky, pre lepenie fotografií, reprodukcií, propagačných prác a pod. V ponuke máme SprayMount, ReMount, PhotoMount, DisplayMount, Spray 77 a iné. Pre prilepenie a zafixovanie rožkov fólie máme v ponuke lepidlo PRIMER.
  • PRAVÍTKA - hliníkové pravítka s orezovou lištou a protišmykovou gumou.