Nažehľovacie materiályNažehľovacie materiályNažehľovacie materiály

Nažehľovacie materiály

 

 • NAŽEHĽOVACIE FÓLIE

  • POLI-FLEX PREMIUM – polyuretánová fólia s matným povrchom bez odleskov. Je určená pre aplikácie na textilné materiály pomocou termoisu. Fólia sa výborne spracováva na všetkých bežných typoch rezacích plotrov ( používať nôž s uhlom 45° ). Grafiku vyrezávať zrkadlovo. Polyesterovú prenosku je potrebné odstrániť za tepla. Potom je doporučený prítlak na ďaľšie 2 sekundy, s rovnakými parametrami. Vhodný pre použitie na textil v zložení Bavlna/ polyester (zmes), Bavlna, Bavlna/Akryl (zmes). Nie je vhodná pre nylon a textílie s hydrofóbnou impregnáciou.
  • POLI-FLEX IMAGE – nažehľovacie fólie so špeciálnym povrchovým efektom. Fólia sa výborne spracováva na všetkých bežných typoch rezacích plotrov ( používať nôž s uhlom 45° ), zaručuje ľahkú separáciu malých motívov. Grafiku vyrezávať zrkadlovo.Polyesterovú prenosku Glitter, Pearl, Paint, Luminous a Reflex  je potrebné odstrániť za tepla a pri Starflex a Brillant po vychladnutí. Potom je doporučený prítlak na ďaľšie 2 sekundy, s rovnakými parametrami. Vhodný pre použitie na textil v zložení Bavlna/ polyester (zmes), Bavlna, Bavlna/Akryl (zmes). Nie je vhodná pre nylon a textílie s hydrofóbnou impregnáciou.
  • POLI-FLEX FASHION – nažehľovacie fólie s módnym designom a unikátnym povrchovým spracovaním. Fólia sa výborne spracováva na všetkých bežných typoch rezacích plotrov ( používať nôž s uhlom 45° ), zaručuje ľahkú separáciu malých motívov. Grafiku vyrezávať zrkadlovo. Polyesterovú prenosku Carbonium, Snake, Marble je potrebné odstrániť za tepla a u ostatných po vychladnutí. Potom je doporučený prítlak na ďaľšie 2 sekundy, s rovnakými parametrami. Vhodný pre použitie na textil v zložení Bavlna/ polyester (zmes), Bavlna, Bavlna/Akryl (zmes). Nie je vhodná pre nylon a textílie s hydrofóbnou impregnáciou.
  • >POLI-FLEX TURBO– 95mikr. nažehľovacia fólia so špeciálnym lepidlom vhodná aj pre  nylonové textílie. Je určená pre aplikáciu na textilné materiály pomocou termolisu. Doba nažehľovania iba 3 sec. pri 160°C. Fólia sa výborne spracováva na všetkých bežných typoch rezacích plotrov (používať nôž s uhlom 45°).Grafiku vyrezávať zrkadlovo.
  • MULTI-FLOK – mäkký materiál so zamatovým povrchom, určený pre aplikáciu na textilné materiály pomocou termolisu. Fólia sa výborne spracováva na všetkých bežných typoch rezacích plotrov (používať nôž s uhlom 60°), zaručuje ľahkú separáciu aj malých motívov. Polyesterovú prenosku je potrebné odstrániť za tepla. Potom je doporučený prítlak na ďaľšie 2 sekundy, s rovnakými parametrami. Nie je vhodná pre nylon a textílie s hydrofóbnou impregnáciou.
 • NAŽEHĽOVACIE MATERIÁLY NA TLAČ

  • POLI-FLEX 4015 – 100µ biela matná polyuretánová nažehľovacia potlačiteľná fólia eco-solventom, solventom, vhodná na svetlé aj tmavé textílie, šírka 50cm, teplota nažehľovania 155-165˚C, čas nažehľovania 17-20sec, tlak nažehľovania 3,5bar, textil prať po 24 hodinách od aplikácie, do teploty max.40˚C, obrátené naruby
  • PPOLI-FLEX 4030 – 80µ biela matná polyuretánová nažehľovacia potlačiteľná fólia eco-solventom, solventom, vhodná na svetlé aj tmavé textílie, šírka 50cm, teplota nažehľovania 165˚C, čas nažehľovania 17-20sec, tlak nažehľovania 3,5bar, textil prať po 24 hodinách od aplikácie, do teploty max.80˚C, obrátené naruby
  • POLI-FLEX 4036 TURBO - 100µ biela matná nažehľovacia fólia potlačiteľná solventom a latexom. Vhodná na bavlnu, polyester a nylon. Doba nažehľovania iba 5sec.
  • POLI-FLEX 4600 – 160µ biela matná polyuretánová nažehľovacia potlačiteľná fólia dye, pigment a eco-solvent inkjetom, vhodná na svetlé aj tmavé textílie, šírka 50cm, teplota nažehľovania 155-165˚C, čas nažehľovania 17-20sec, tlak nažehľovania 3,5bar, textil prať po 24 hodinách od aplikácie, do teploty max.40˚C, obrátené naruby.
  • POLI-FLEX 4625, 4626 – 75µ transparentná matná/lesklá polyuretánová nažehľovacia potlačiteľná fólia eco-solventom, solventom, vhodná na svetlé textílie, šírka 50cm, teplota nažehľovania 165-170˚C, čas nažehľovania 17-20sec, tlak nažehľovania 3,5bar, textil prať po 24 hodinách od aplikácie, do teploty max.40˚C, obrátené naruby